Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Моля, въведете кода от картинката, за да докажете, че сте аптекар".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Народното събрание - най-непристъпнoто място! - Мисля, че е най-престъпното...
Политически
03.10.2017
3,021 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак? - Да, в общи линии. - Как така \"в общи линии\"? - Ами каза го заобиколно - \"интелектуално двамата с вас сме на едно ниво\".
Един пиян човек звъннал на телефона на някакъв управител на магазин.И му рекъл:кога ще отваря магазина.управителя му отвърнал:Още е три часа презноща.Пак звъннал и пак попитал.Кога ще отваря магазина,а управителя му отвърнал:още е четири презноща за какво ти е да влизаш,а пияният човек му отвърнал:Аз не искам да вляза искам да изляза!!!
Катаджия спира шофьор и му казва: — Превишихте скоростта, напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: — Ама, аз не знам японски. Позамисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: — А-а-а, вече си го научил наполовина.
- Здравей! Ти ли си Пешо? — Здрасти! Да, кажи! — Нали Кети е твоята мацка, а? — Да! За какво става въпрос? Ти кой си? — Ти нали й купуваш противозачатъчни? — Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти???? — Няма значение… приятел… във всеки случай, благодаря ти много!!!
Иванчо и Марийка си лежали на една ливадка. В другия край на ливадката един кон чукал кобилка. Марийка гледа и пита: - Иванчо, тоя кон как разбира, кога и се иска на кобилката бе? Ми как, по миризмата разбира, как иначе. -отговаря Иванчо. Продължи ли да лежат и след малко Марийка пак пита: -Иванчо, бе на тебе да не ти е запушен носа бе?