Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Народното събрание - най-непристъпнoто място! - Мисля, че е най-престъпното...
Политически 3,021 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак? - Да, в общи линии. - Как така \"в общи линии\"? - Ами каза го заобиколно - \"интелектуално двамата с вас сме на едно ниво\". Един пиян човек звъннал на телефона на някакъв управител на магазин.И му рекъл:кога ще отваря магазина.управителя му отвърнал:Още е три часа презноща.Пак звъннал и пак попитал.Кога ще отваря магазина,а управителя му отвърнал:още е четири презноща за какво ти е да влизаш,а пияният човек му отвърнал:Аз не искам да вляза искам да изляза!!! Катаджия спира шофьор и му казва: — Превишихте скоростта, напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: — Ама, аз не знам японски. Позамисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: — А-а-а, вече си го научил наполовина. - Здравей! Ти ли си Пешо? — Здрасти! Да, кажи! — Нали Кети е твоята мацка, а? — Да! За какво става въпрос? Ти кой си? — Ти нали й купуваш противозачатъчни? — Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти???? — Няма значение… приятел… във всеки случай, благодаря ти много!!! Иванчо и Марийка си лежали на една ливадка. В другия край на ливадката един кон чукал кобилка. Марийка гледа и пита: - Иванчо, тоя кон как разбира, кога и се иска на кобилката бе? Ми как, по миризмата разбира, как иначе. -отговаря Иванчо. Продължи ли да лежат и след малко Марийка пак пита: -Иванчо, бе на тебе да не ти е запушен носа бе?