- Приеми моите искрени поздравления, сине - казва бащата на младоженеца. Сигурен съм, че днешният ден ще остане в паметта ти като най-щастливия в живота ти.
- Но сватбата е утре! - възразил младоженецът.
- Знам, именно затова.
Мъжа:
- Кажи ми, ама честно. За тези 20 години съвместен живот, дали си ми изневерила поне веднъж, било то и мислено?
- Ако трябва да съм честна, мислено нито веднъж...