Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вчера в супера спря осветлението. А беше късно вечерта, тъмно...Не знаех, че имат такъв вкусен шоколад. Дано следващия път го намеря и си купя.
Бисери 3,198 прегледа
Следващ →

Още вицове

Принцип: По-добре да се изсереш на метеното, отколкото да метеш насрано! Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: - Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: - Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: - Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… - Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание… Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи. - Какво е станало?- пита лекарят. - Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих. - Добре де, така едната буза, а другата? - Еми, идиота се обади пак. - Стой, кой там! - Баща ти с дамаджаните! - Баща ми на място, дамаджаните при мен! На брега доячката дояла кравата, а в реката всичко се отразявало наопаки.