Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато жена ти каже:"Не съм ти ядосана!" е същото както зъболекаря казва:"Няма да боли".
Бисери 3,268 прегледа
Следващ →

Още вицове

Софийска вода са лобирали да ми инсталират водомер на оная работа за да си плащам обратната вода През 1987 г. баба Мара и баба Стойка седят на мегдана и си говорят за земеделието. По едно време Баба Мара казва на баба Стойка: - Ееех дойде време да събираме царевицата и трябва да извикам децата да помогнат, че царевицата станала, като телеграфни стълбове. - Толкова големи ли ? - Не толкова на рядко. Днес отидох с огромно желание на работа. Там имаме климатик... Двама пият на бара и си говорят: - Ти от къде си? - От Бургас. - И аз съм от Бургас, давай да пием за това! - Давай! Пийнали. - А в кое училище си учил? - В трета гимназия. - И аз в трета, давай да пием! - Давай! - А къде си живял? - До морската градина. - И аз, давай и за това! Пийнали. През това време барманите се сменят. Новият пита: - Е как, всичко ли е наред? - Да, само дето близнаците пак се напиха. Кондолиза Райс на доклад при Буш: - Нещо ново? - Две новини, господин Президент, едната добра, другата лоша. - Хм..каква е добрата? - Войната в Ирак приключи! - Ау! А лошата? - Иран победи.