Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо в рока има толкова направления? - Зависи какво пушат...
Разни 2,009 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднъж Иванчо попитал дядо си: - Дядо, защо мама и тати когато си легнат скарани се събуждат сдобрени? А вие с баба скарани си лягате и скарани си ставате. Дядо му отговорил: - Ех, деди, деди умре тоя дека ни добреше. Факт е, че жените си уголемяват гърдите, носят големи деколтета, миниполички, токчета, а после се възмущават, че мъжете само за едно се сещат. Това е все едно да седиш на сергия с портокали и да се възмущаваш, че никой не пита за книги. - Моята жена вече пета година постоянно твърди, че имам любовница! - И какво от това, нещо пречи ли ти? - Ами вече няколко години я търся в офиса, но още не съм открил коя е! Най-добрите икономисти - това са нашите пенсионери. Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте какво работи. - Научен работник! - Е кво е научен работник? - пита Нане - Глей са, правим разни опите и документираме.Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем: "Oди ма!", "Она оди". И ния пишем у протоколо -"Она оди " После откинем и още един крак и пак й речем: "А оди ма!", "Она па оди"... И ния пешем "Она па оди" И така доде и откинем сите крaка Викаме й: "А оди ма!" Она ни мърда ни шава, И ния пишем у протоколо: "Она оглуше"