Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никоя жена не заслужава сълзите ми, а тази, която ги заслужава, никога няма да ме разплаче
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жената и добре да живее все някога става или свекърва или тъща.
Семейни
03.10.2017
2,876 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи, днес детето ни каза първата си дума, и тя беше "тате"! - Чудесно! И как стана това? - Ами, точно бяхме в зоологическата градина и гледахме клетката на горилите...
- Мамо, а защо в училище всички ме дразнят, че съм маймуна?! - Глупости, я стига си се катерил по щорите и ела да ти дам един банан!
Скъпи жени, ако мъжа ви не ви подари нищо, разхвърля си мръсните чорапи навсякъде и седи пред телевизора с биричка, значи Вие сте единствената, с която му е наистина хубаво!
Две мутри си говорят: -Брато, да знаеш снощи, кат’ праихме секс с жената, тя докато ми беше отгоре, мен ми стана толкоз’ готино, че не съм усетил как сам хванал пистолета, и кат’ стрелях без да искам, а тя кат’ се стегна... мноу яко! -Ееее... верно ли бе!?Ще го пробвам и аз довечера! На следващия ден двамата пак се срещат и първият вика: -Как е, брато, пробва ли схемата? -Мани, мани - отговорил другия - жената кат’ се стресна... не стига, че ми отхапа пишката, ма ми се и насра на лицето!
Дотегнали му на премиерът Орешарски протестите с вечния въпрос : "Кой предложи Пеевски? Кой ?". Решил да се разтовари от тежкото ежедневие като отиде на разходка в планината. Възхитил се той от природата и тишината и се провикнал: - Е, най после мир и покой! А ехото се обадило: - Кой, кой, кой...!