Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Докторка и сестра: - Значи, пиши в графика - пациента от 3та стая да влиза днес за операция. - Да, 3-та - днес. - Войника от втора го оставяме за утре - 2-ра за утре. - Така. Значи, този от първа сега го оперира д-р Иванов, 2-ра - утре, 3-та - следобед, 4та е празна..кой ни остана, кой, кой ми се губи..А! Какво ще правим със симуланта от 5-та... - Със симуланта ли..ми нищо - той почина вчера...
Черен хумор 1,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

10 причини защо Новогодишната елха е по-добра от жената: 1. Новогодишната елха не се вълнува колко новогодишни елхи сте имали преди нея. 2. Въобще не й пука, ако използвате екзотични електрически приспособления. 3. Можете да вържете Новогодишната елха, да я метнете на задната седалка и така да за я закарате до вкъщи. 4. Можете да пипате Новогодишната елха, преди да сте стигнали вкъщи. 5. Новогодишната елха се отнася спокойно, че гледате футбол целия ден. 6. Новогодишната елха няма да се разсърди, ако й счупите някое украшение. 7. Спокойно можете да загледате всяка Новогодишната елха без да има последствия. 8. Когато повече не ти е нужна Новогодишната елха, може просто да я изхвърлите. 9. Новогодишната елха не ви ревнува от други Новогодишни елхи. 10. Не й пука, че в шкафа имате изкуствена Новогодишна елха. Съд. - Обвиняеми, вашите последни думи. - 10 000. - Съдът се оттегля за съвещание. В ресторант програмист си поръчва супа. След малко вбесен вика сервитьора : - Келнер! Имам бъг във супата! - Нещо ме цепи главата… — Това просто е от вчерашното пиянство… — Де да беше… Много по-зле е, това е от днешната трезвеност! Дядо чете лекарствата и съставките им в аптеката: - Фениламин, алкиламин .... - Какво, дядо, не ти харесват цените ли? - пита го аптекарят. - Не. Не ми харесва, че всички свършват на "Амин!"