Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи си един пред компа в офиса, чете нещо и коментира: - Стига бе! Идея си нямах! Не може да бъде! Стига бе! Ако ми бяха казали, нямаше да повярвам! Не може да бъде! Не издържа един колега и го пита: - Какво четеш? - Правилата на форума, в който вече трета година пиша!
Програмисти 3,091 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Пак имаш двойки в бележника, Иване? Някакво оправдание? - Не знам : или е наследственост или е от семейната среда. Пиян се връща много късно от банкет. Един полицай го вижда и си вика на ум: "Ей сега на тоя ще му взема парите!" Отива до него и му казва: - Господине, вие пили ли сте? Пияният отговаря възмутен: - Как шъ съм пили бе? Сокол съм! Един мъж и една жена много се обичали и решили да си родят дете. Започнали всеки ден да се тракат, обаче нещо не се получава и т’ва е. Викали приятели да помагат, правили си мащабни оргий и пак не става... Накрая отишли на лекар и срещу много кинти той оплодил мацката инвитро. След девет месеца дошъл моментът на истината, но не щеш ли, както се появило бебето от нея, лекарят само го дръпнал и започнал да го хвърля навсякъде. Ритал го, замерял другите лекари с него и какво ли още не... Тогава майката попитала: - Докторе, какво по дяволите правите с моето дете...? - Ебавам се бе - роди се умряло... Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната: — Елате бързо. Тук има пожар! — Добре. Как да стигнем до вас? — Не са ли ви останали от онези червени камиони? Двама продавачи на дискове от площад "Славейков" си говорят: - Абе, сега, като Бойко Борисов стана кмет, да не вземе ни разкара? - Ти в ред ли си? Той като беше главен секретар на МВР не ни закачаше, та сега ли?