Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Уф, ако не бяха форумите, колко хора щяха да могат да взимат решения самостоятелно...
Бисери 3,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки на кафе на девети март: Как мина празника муци? Хмм, как, моят ме изръга едно хубаво сутринта за честит празник! Блазе ти, пък моят мухльо ми подари блузка... Асан и Айше решили да правят френска любов, но Айше казала: -Стига само аз съм ти духала! Сега ти ще ме лижеш! Нямало какво да направи и започнал, след извесно време надигнал глава и казал: - Да те пазя или да повръщам? Жена стои на ръба на балкона на 8-ия етаж и казва на мъжа си: - Не мога да живея с такъв женкар, пияница и… престани да ме побутваш. Купува си един тип компютър, но не бил много на ти с тези машини. След няколко дена твърде разярен, позвънява във фирмата, от която си е закупил компютъра: - Изобщо не съм доволен от този компютър и можете ли да ми обясните какъв е този "General Failure" дето си позволява да ми чете диска? - Хески,погледни се как игреш бе, мамицата ти, ти си позор за целия отбор и страната! - казва треньорът на националния отбор след мача с Андора. - Не го слушай, Емил. - каза Бекъм, опитвайки се да го насърчи. - Той не знае какво говори. Само повтаря това, което всеки друг казва.