Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време. - Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб? - Да, супер беше, добре си преках. - Как са жените там бе, Пешо? - Да, добри пари дават, не мога да се оплача, добре се живее. - Абе Пешо кажи как са жените де, кво се праиш сега. И маймунката казала: - Тате, тате, кажи им как са жените.
Разни 1,682 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Откога работите в нашето предприятие? - Откакто се заговори за съкращения. В щатски армейски център назначили нов служител, който трябвало да разяснява на новобранците задълженията на правителството към тях, по-конкретно - да ги агитира да сключват застраховки "Живот" за военнослужещи. Скоро на командването направило впечатление, че количеството застраховки рязко нараства. Един офицер влязъл заедно с поредната рота новобранци в залата и седнал на последния ред. - Войници, - започнал разясненията си служителят, - оставям всичко на вашия свободен избор. Аз ще работя само с факти. Ако ви изпратят някъде и загинете при изпълнение на войнския си дълг, на семействата на сключилите застраховка "Живот" за военнослужещи държавата ще изплати 200 000 долара. Ако загинете без застраховка, наследниците ще получат от нея замо 6 000 долара обезщетение. А сега, разсъдете логично. Според вас, кого ще изпращат на най-опасните места? Чужденци учат български език: - Това е маса? - Да, това е маса. - Това е стол? - Да, това е стол. - Това е какво? - Да, това е какво. Майстор-жичкаджия стои пред един контакт на строежа, гледа умно жиците и си мрънка: - Е-е-е-е, мамка му стара.. Гледа едно детенце играе наблизо и му вика: - Детенце, би ли ми подал ето това, черното кабелче… Детето хваща кабела, при което го удря тока!А майстора: - Я, глей…! Той па черния е сега фазата… ЧБМ на всички!Добре дошла е, щом не ни забрави и мартеничките за нас направи. С усмивка ведра днес я поздравявам. за "патерицата" се извинявам.Е бабче, ти нали ме знаеш не се обиждай, че те обвинявах, а сам да те посрещна аз пропуснах. Почерпката за тебе си остава.Пък ти ще ни дариш с приятно време да можем на разходка да поемем. Да си дариме мартенички свежи. да разцъфтят в сърцата ни надежди.