Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
При ортопеда влиза пациент. - Моля, свалете си обувките - казва доктора. Пациентът си сваля обувките и...смърди не, ами! Чак сълзи от очите на доктора потекли. - Господине, така ви смърдят краката, че направо не може да се диша! - вика докторът. - Знам, каза ми го и личната докторка, но исках специалист да потвърди...
Професионални 3,482 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ето вече се пенсионирам...Скоро ще свърша втората си книга? - О, пишете? - Не, чета... Иванчо прави номера на колелото си. - Мамо, виж! Сега карам без ръце, а сега без крака... След малко: - А шега беж жъби... - А колко пъти в годината сменяш маслото? - Аз имам руска кола. Не го сменям, доливам го. Осама Бин Ладен влезнал в малката къщичка на баба Илийца и казал на бабата. - Слушай ме внимателно, ако дойде да ме търси Джордж Буш му кажи, че не съм тук иначе ще те убия. Бабата казала добре. Дошъл Буш и попитал бабата: - Бабке къде е Осама? Тя казала, че той не е тук. Отрязали и десния крак и я попитали пак: Къде е Осама, бабче? - Няма го тука честна дума! Отрязали й и другия крак и я попитали пак: - Къде е Осама? - Няма го! Отишли да го проверят дали наистина го няма и най-накрая го намерили. И таман да си тръгнат Буш казал: - Видя ли, бабо на лъжата краката да къси!!! Учителят накарал Иванчо да напише в тетрадката си 100 пъти изречението: "Никога повече няма да говоря с учителя си на ти!" Иванчо, обаче, написал изречението 200 пъти. На другия ден дал тетрадката за проверка. - Браво, Иванчо! - възкликнал изненаданият учител. Но защо вместо 100 си написал изречението 200 пъти? - Ами, за да ти доставя удоволствие, бе.