Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо целува страстно Марийка и по едно време й казва виновно: Извинявай Мими, аз така се увлякох, че ти глътнах без да искам дъвката! Нямах дъвка Иванчо! Много съм настинала и носът ми е пълен с мърсоли! !
Иванчо и Марийка 3,284 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Олимпиадата в Лондон се сблъскаха фармацевтичната промишленост на САЩ и традиционната медицина на Китай. Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита: „Защо плачеш, малкия?“ — „Загубих се… “ – отговаря му то. „Искаш ли да те заведа при майка ти?“ – пита го човекът. — „Не искам!“ — „Защо не искаш? – пита го чичкото. — „Защото ме бие!“ – отговаря детенцето. — „Тогава да те заведа при баща ти?“ — „И при него не искам. И той ме бие!“ — „Е къде тогава да те заведа?“ учудил се човекът. — „Заведи ме във ФК Левски – те не бият!“ казало момченцето. Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, чий е тоя мобифон бе? Въпрос: - Каква е разликата между камион пълен със захар и камион пълен с цигани? Отговор: - Камиона с цигани можеш да го разтовариш с вила! Една блондика отишла на компютърно обучение. И още на първия ден седнала на един компютър, който обаче бил изключен. Блондинката хванала мишката и започнала да натиска бутоните.След малко казала на учителят: - Извинете, господине но това дистанционно не работи!