Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
…и Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал: - Ще те ям! Избирай с какво - с кетчуп или с горчица? - По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала.
Любими Герои 3,196 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят италианец и българин. Италианеца: - При ракопки откриха кабели от времето на Август, значи в древен Рим е имало телефони... - А при нас не откриха кабели, значи... - Само не ми казвай, че древните българи са движили с gsm-и! - прекъсва го италианеца. - Не бе, това значи, че в древна България е имало цигани! Катаджия спира кола, криволичеща по пътя. Отваря вратата, и шофьорът изпада направо и не може да си стъпи на краката. Катаджията: - Как сте могли в такова състояние да седнете зад вола? - Как?...Хлъц..Приятелите ми помогнаха! Иванчо и Марийка стоят на пейка в морската градина и мълчат. Марийка го пита: - За какво си мислиш Иванчо? - Ами..... за каквото си мислиш и ти. Марийка отговаря: - Ами вие мъжете само за това си мислите!!!!!! Закъснял студент влиза на лекция и сяда на мястото на професора. Разярен той казва: - В стаята има птица и свиня! - Е, аз тогава отлитам - заявил студентът. - Ти защо сваляш този филм пиратски? - Вече съм оставил 2 кренвирша в хладилника за Асен Блатечки.