Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дивия Запад. Кон влиза в кръчмата. Отива на бара и поръчва: - Едно уиски! Бармана му налива, коня го изпива и излиза. Бармана казва: - Ей такова чудо не съм виждал?! От дъното на кръчмата се обажда каубоя Джо: - Да бе, не ти плати...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Из дневника на бъдеща майка: "Първите петнадесет секунди от бременността бяха просто потресаващи!!!"
Блондинки
03.10.2017
2,993 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Скъпи доктор Кашпировски! След вашия първи сеанс започнах да се чувствам доста по-добре, след втория - започнах да ходя, а след третия изчезнаха петната по трупа ми и шевовете от аутопсията." С уважение, Владимир Илич Улянов (Ленин)
Навръх Гергьовден министър Свинаров влязъл в църква да се помоли на Бога. - Господи, направи така, че армията ни хем да е най-малка, хем да е най-силна, войниците хем да служат по един месец, хем всички съседи да треперят от нас - помолил се военният министър. - Молитвата ти ще се сбъдне, чадо! - проехтял от небесата божият глас. Свинаров излязъл от църквата и какво да види: Съветската армия била дошла.
Влиза един македонски воевода в кръчмата и поръчва лута одринска ракия. Порка си той, а по едно време в кръчмата се се чува: "Ке ти го земат коньот бре ахмак!" Скача нашият воевода, излиза пред кръчмата и гледа двама фесове се мотаят около врания му кон. Вади той чифте пищови и ги разстрелва на място. Връща се вътре и поръчва още лута одринска ракия - препек. Минало-неминало време и пак някой се цепи в кръчмата: "Ке ти го земат коньот бре будала!" Излиза пак воеводата, мръсно разлютен, и гледа пак някакви чалми се въртят покрай конете. Вади патлаците и им отнася фесовете. Влиза вътре, заръчва руйно цариградско вино и тамъъън да отпие, пак се чува същия глас и пак: "Ке ти го земат коньот бре чукундур!!!" Воевеодата бесен-почервенял скача да заколи още някой турчин, когато кръчмарят се провиква: "Алоооооу, шахматистите на крайната маса, я по-тихо, ако обичате!"
Някои родители говорят за младото поколение така, сякаш нямат нищо общо с него.
- Кое е най-хубавото в софия? - Табелата към Пловдив!