Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един дядо на възраст решил да се заиграе с бабата си, но инструмента не работел и решил да я заведе на ресторант. Поръчал кебапчета и подал на келнера едно пакетче с прахче: - Това го дай на готвача да го сложи в каймата. Донесли на бабата порцията, но на дядото нещо се бавела. Изведнъж пристигнал готвачът, зачервен и ...запъхтян: - За кого бяха кебапчетата с прахчето? - За мен - казал дядото. - Тогава ела си ги опечи, че от половин час аз ги слагам на скарата, а те се изправят нагоре.
Други 2,202 прегледа
Следващ →

Още вицове