Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Иванчо, признай, кой ти е написал това съчинение, което имаше за домашно? - Не знам, честна дума! Легнах рано да спя, госпожо.
Ученически 3,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: - А бе, Репа ти що си си запушил ухото? - Ти си много тъп бе! Ми как що бе - да не изтича информация! Седи си един рибар на брега и лови риба, не щеш ли хваща златната рибка. Тя му казва: - Бъди благосклонен, селянино, ако ме пуснеш ще ти изпълня не 3 а 3000 желания, ще направя каквото поискаш, само ме пусни. - На кого викаш селянин, ма!!!- и я праснал в един камък. - Момченце, на кого си кръстено? - На прадядо. - А как се казваш? - Прадядо. Една блондинка отишла в магазин за домашни любимци. Купила си едно морско свинче. На другия ден се върнала в магазина и казала: - Пуснах свинчето в един аквариум с вода, то поплува, поплува и легна да поспи. Като се събуди с какво да го храня? Иванчо пита Марийка: - Колко е часа? - Вторник...Извод: Който няма цветен телевизор, не трябва да яде халва!