Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Чапай и Петка си лафят: - Абе Чапай - отверката! - Абе Петка - болчето! - Какво болчето? - А какво отверката?
Любими Герои 3,414 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо когато блондинка минава вечер покрай аптека стапва на пръсти - За да не събуди преспивателните! Отива една монахиня от манастира до селото с колелото понеже селото било на 10км. На връщане колелото се счупило, и монихинята тръгнала пеша към манастира. По някое време я настика една готина руса мацка с един джип BMW, предлага на монахинята да я закара и понеже се било вече стъмнило, тя се съгласила. Тръгнали те и мацката започнала да се хвали: - Този джип е от мъжа ми, това палто ми е от любовника, това колие ми е от предния любовник, бившия ми мъж ми подари вила на Канарските о-ви... На монахинята и станало тъжно, че няма нищо и навела глава. Прибрала се в манастира, качила се направо в стаята си и си легнала. По едно време се чука на вратата и монахинята пита: - Кой е? ? ? - Аз съм чедо, попа. Монахинята помълчала 10сек. и казала: - Дедо Попеее, да се махаш от тука с тия валии По мнението на социалния Министър Масларова, ако даже вашата потребителска кошница е празна, може да я ползвате за храна. Братя Галеви поздравяват Цецо с парчето на... Графа и Бобо feat. Печенката - Дим да ме няма - Първата работа на Чък Норис е като весникарче. Няма оцелели.