Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пияна мутра се движи по магистралата с колата. Наближава караулката, а пред нея стои полицай и му маха с палката. Мутрата бавно спира колата, спуска прозореца и пита: - Накъде си? Катаджията: - Наникъде... Мутрата: - Ми що стопираш тогава, бе....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чапай и Петка си лафят: - Абе Чапай - отверката! - Абе Петка - болчето! - Какво болчето? - А какво отверката?
Любими Герои
03.10.2017
3,414 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо когато блондинка минава вечер покрай аптека стапва на пръсти - За да не събуди преспивателните!
Отива една монахиня от манастира до селото с колелото понеже селото било на 10км. На връщане колелото се счупило, и монихинята тръгнала пеша към манастира. По някое време я настика една готина руса мацка с един джип BMW, предлага на монахинята да я закара и понеже се било вече стъмнило, тя се съгласила. Тръгнали те и мацката започнала да се хвали: - Този джип е от мъжа ми, това палто ми е от любовника, това колие ми е от предния любовник, бившия ми мъж ми подари вила на Канарските о-ви... На монахинята и станало тъжно, че няма нищо и навела глава. Прибрала се в манастира, качила се направо в стаята си и си легнала. По едно време се чука на вратата и монахинята пита: - Кой е? ? ? - Аз съм чедо, попа. Монахинята помълчала 10сек. и казала: - Дедо Попеее, да се махаш от тука с тия валии
По мнението на социалния Министър Масларова, ако даже вашата потребителска кошница е празна, може да я ползвате за храна.
Братя Галеви поздравяват Цецо с парчето на... Графа и Бобо feat. Печенката - Дим да ме няма
- Първата работа на Чък Норис е като весникарче. Няма оцелели.