Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вечерта на Коледа. Катаджия спира кола: - Сержант Иванов, разрешете да ви сурвакам!
Професионални 3,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама борци пътуват с кола в планината.Изведнъж шофьорът възкликва:"Еее,брато,глей ква хубава природа!"А другият отвръща:"А бе аз от тия тъпи дървета нищо не моа да видя!?" На острова на сървайвър останали само българин, турчин и англичанин. Нямало какво да ядат и една вечер англичанинът си отрязал от задника и казал: "Т’ва е от мен момчета". На следващата вечер турчинът си резнал от корема и казал: "Братлета, т’ва е от мен за вечеря". На другата вечер дошло ред на българина да нахрани другарите си. Праснал си една чикия и казал: "Аре момчета, по едно кремче и в леглата"! Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: -Кой ми е ял от супичката? -Кой ми е нахапал хлебчето? -Кой ми е пипал лъжичката? И т. н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: -Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме. - Доволен ли си от пчелите си? - Много! Мед още не съм вадил, но пък изпонажилиха всички съседи. Съдията: - Обвинен сте в нарушаване на обществения ред. Обикаляли сте пиян и с виковете си сте събудили заспалите граждани. Какво ще кажете за свое оправдание? Подсъдимият: - Всичко това е вярно. Трябва да проявите разбиране в моя случай. Същата вечер жена ми ме напусна. Съдията: - Е та какво? Така ли трябваше да изразите радостта си?