Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В дискотека се срещат готина мацка и един симпатяга. Той я пита: - Искаш ли да направим един фокус? - Искам, какъв е? - Взимаме такси, отиваме в нас, правим, каквото правим и после ти изчезваш…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Вечерта на Коледа. Катаджия спира кола: - Сержант Иванов, разрешете да ви сурвакам!
Професионални
03.10.2017
3,033 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама борци пътуват с кола в планината.Изведнъж шофьорът възкликва:"Еее,брато,глей ква хубава природа!"А другият отвръща:"А бе аз от тия тъпи дървета нищо не моа да видя!?"
На острова на сървайвър останали само българин, турчин и англичанин. Нямало какво да ядат и една вечер англичанинът си отрязал от задника и казал: "Т’ва е от мен момчета". На следващата вечер турчинът си резнал от корема и казал: "Братлета, т’ва е от мен за вечеря". На другата вечер дошло ред на българина да нахрани другарите си. Праснал си една чикия и казал: "Аре момчета, по едно кремче и в леглата"!
Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: -Кой ми е ял от супичката? -Кой ми е нахапал хлебчето? -Кой ми е пипал лъжичката? И т. н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: -Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме.
- Доволен ли си от пчелите си? - Много! Мед още не съм вадил, но пък изпонажилиха всички съседи.
Съдията: - Обвинен сте в нарушаване на обществения ред. Обикаляли сте пиян и с виковете си сте събудили заспалите граждани. Какво ще кажете за свое оправдание? Подсъдимият: - Всичко това е вярно. Трябва да проявите разбиране в моя случай. Същата вечер жена ми ме напусна. Съдията: - Е та какво? Така ли трябваше да изразите радостта си?