Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама приятели, а единият е целият изподран и превързан. - Какво се е случило с теб? - Остави, сбих се заради едно маце. - С кого се би, бе? - Ами с кого, с жена ми.
Семейни 3,758 прегледа
Следващ →

Още вицове

От Амнисти Интернешънал на проверка в горския военен затвор. - Защо затвора е пълен със зайци без официално отправени обвинения? - Беше ни наредено да вземем превантивни мерки, срещу сексуалният тормоз в армията. Две мравки си вървели... -Едната казала: Спри! -Другата питала: Защо??? -Мисля, че настъпах брат ти... Имало едно време един богаташ.Той имал еднин магазин,но понеже бил твърде тесен, но висок той си поставял всичката стока на високото и с една висока стълба се качвал до нея и така с всеки един клиент.Работният му ден минавал твърде тежко.Едни ден идват 3 деца.Първото казва,че иска 5 бонбона от най-сладките.Магазинера се качва нагоре взима боркана с бонбоните и дава желаната броика на момченцето.Качва се по стълбата и и оставя буркана.Слиза и започва да обслужва вторият си клиент,но преди да върне буркана пита третото дете: -И ти ли ще искаш като тях? Детедо твърдо казва,че не е така.Човека се качва оставя стоката и пита детето какво ше желае.То казва,че иска от същите бонбоми като тях само че три. :)))) Корабокрушенци питат местното население на самотния остров на който са се озовали: - Тук има ли канибали? - Не. Изядохме ги. На бай Славчо жена му го праща до кварталната бакалия /в квартал Младост е бакалията/, да купи бира, ракия, водка, коняк, мастика, мента, бърбън...и КИСЕЛО МЛЯКО. В момента на плащането се сеща за млякото и пита магазинерката: - Имате ли кисело мляко "ДАНОН"? Магазинерката отговаря: - Фамилия? - Колев!!!