Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек отишъл по работа в едно село. Попитал един от селяните: - Къде е кмета? - Сее - казал селянинът. - През февруари? - Абе какво го питаш тоя, той не може да каже "р"! - обадил се друг селянин.
Разни 2,156 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако човек няма щастието да бъде обичан, то поне има горчивата наслада да страда по човека, когото обича! В дъното на стаята мъждука свещ. Възрастна гледачка намества очилата си и забива поглед в разтворената длан на клиента: - Вие ще бъдете заклан, одран, нарязан на парчета, сготвен, изяден... - Госпожо - прекъсва я клиентът, - струва ми се, че и за двамата ще бъде по-добре, ако ми разрешите да си сваля ръкавиците от свинска кожа... Пред психологически кабинет се срещат двама души. Първият пита: - Кой си ти и защо си тук? Вторият отговаря: - Аз съм Наполеон и съм тук, защото психологът ме извика. Първият пак пита: - Как разбра, че си Наполеон? - Бог ми го каза. - отговаря вторият. - Лъжеш! Никога не съм ти казвал подобно нещо!- изкрещял първият. - Защо ти е превързана ръката? - Снощи, като излизах от бара, ме настъпиха... - Моят чичо е нумизмат. - Какво точно означава това? - Човек, който събира монети. - Какво нещо са тези чужди думи... По-рано на такъв човек просто казваха просяк.