Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един работник в гробище разярено отива при шефа си и казва -Край!Напускам! -Но,защо-пита шефа -Разхождам се аз из гробищата и какво гледам-тук почива еди-си-кой,почивай в мир еди-си-кой.И какво излиза!Всички почиват,само аз бачкам.
Професионални 2,702 прегледа
Следващ →

Още вицове

Детска мъдрост: ако мама се смее на вицовете на татко, значи вкъщи има гости. Майката: - Е, Иванчо, как се държа баща ти с теб, докато бях в командировка? Иванчо: - Много добре, мамо. Всяка сутрин татко ме взимаше с него на езерото, ние плувахме с лодка до средата на езерото и след това аз се прибирах с плуване до брега. Майката: - О Боже! Ама това е много голямо езеро! Иванчо: - А, не се впечатлявай, мамо. Аз си плувах много добре. Трудното беше само докато се измъкна от чувала... Двама ловят риба. Единият нищо не хваща, а на другия така му кълве, че едва успява да сваля рибата от въдицата. Първият: - Друже, кажи ми на какво ловиш? Вторият: - На хапчета за трипер. Първият захвърля всичко и хуква към най-близката аптека. - Дайте ми три, не, пет пачки хапчета за трипер! Аптекарката: - Хванахте ли вече? - Не, но знам едно чудесно място, където няма начин да не хвана!... Димитър Пенев: — Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3. Играчитe му правят забележка, че стават 12. Пенев отвръща: — Абе сега ще играем или ще броим. - Сине, не ходи всяка вечер на дискотека, ще оглушееш! - Благодаря, мамо, вече съм обядвал.