Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо катаджиите са въоръжени? - За да си пазят заграбеното от други грабители.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Митко Щерев не е първият композитор, който забранява на Лили Иванова да пее неговите песни. Първият е бил Бетовен.
Разни
03.10.2017
1,787 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъжете са като Swiss Army knife( ножчето на Швейцарската армия). Имат много допълнителни екстри, но тъй или иначе повечето време отделят за отваряне на бутилки.
10те ПАТЕШКИ заповеди( от http://www.duckart.org ): 1. Аз съм Патката, твоята Патка, да нямаш други патки освен Мене. 2. Не си прави Патка или какво да било подобие, да не им се кланяш, нито да им служиш; защото Аз, Патката, твоята Патка, Съм Патка ревнива. 3. Не споменавай напразно Патката. 4. Не хули Патката. 5. Почитай Патката си. 6. Отдели съботния ден на Патката. 7. Не ловувай. 8. Не препаткодействай. Не вдигай напразно Патката си. 9. Не кради ... Патки. 10. Не пожелавай Патката на ближния си. Не пожелавай и Яйцата на ближния си.
- Аз съм портокал и всеки ме е ял! - Аз съм банан, обичате ме, знам! - Аз съм папая, за слънце си мечтая. - Аз съм маракуя ... изобщо не знам к’во да кажа...
Пред ветеринарния кабинет стоят три кучета заедно със стопаните си - кралски пудел, боксер и разкошен петнист дог, който лежал до млада засукана мадама, очаквайки да бъдат приети. Между тях се завързал диалог. -Защо сте тук момчета?-попитал дога. -Аз вече съм много стар и моят стопанин ме води за хуманно приспиване, щото вече няма сили и време да ме разхожда постоянно...- тъжно споделил кралския пудел. -Аз оня ден ухапах малко дете и аз сам тук за смъртоносната инжекция - гордо казал боксера - а ти, големи братко, защо си тук? -Нали виждате моята стопанка? Всеки ден когато влеза в банята сядам до вратата и започвам да я гледам - тези прекрасни цици, стегнат задник, гледам ли, гледам...Обаче вчера не издържах и когато се наведе да си вземе гъбата не издържах и й скочих, направо я оправих както аз си знам. -Значи и ти си тук за инжекция?-попитал пудела. -А не! Аз съм тук малко да ми поизпилят ноктите, че много съм я драскал...
В полско фиатче се накатерили седем души. Като видял колата, полицай махнал с палката, за да ги спре. Шофьорът на фиатчето, обаче, не само че не спрял, но и увеличил скоростта. - Защо не спря? - попитал един от пътниците. - Е само той ни липсва в колата. Къде ще го денем?