Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как ва е разликата между благородният наивник и благородният елен? Приликата е ясна, но разликатаа е в значимостта на рогата - колкото са по-големи рогата на благородният елен, толкова повече челяд ще остави след себе си!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Кожен лекар търси пациенти за холова гарнитура...
Любими Герои
03.10.2017
3,096 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията: - Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това? - Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че от едната страна на пътя вървят 50 човека, а от другата двама. И тъй като не съм изверг да прегазя 50 души избрах двамата. Тъкмо сгазих първия, когато вторият, мръсникът му с мръсник, побягна на друтата страна...
Блондинка във фотостудио - гола, краката зад главата и с вибратори по всички дупки... - Сигурен ли сте, че трябва в такава поза за снимка за паспорт?
Първа среща. Той я пита: - Защо си сложила тези високи токчета? Едвам ходиш! - Помислих, че ти харесват високи момичета... - Не, харесвам умни... - Затова съм сложила очила.
Прибира се Иванчо вкъщи и майка му го пита: -Иванчо,как мина днес в улилище ? - Бомба! - Бомба по какво ? - По училището.
Брюнетка, червенокоса и блондинка се подложили на детектора на лъжата. Брюнетката влязла и казала: - Аз мисля, че съм красива! Детекторът изписукал: Пиу-у-у... Влязла червенокосата: - Аз мисля, че съм много слаба. Детекторът изписукал: Пиу-у-у... Влязла блондинката: - Аз мисля... Детекторът изписукал: Пиу-у-у...от nevi_fibi