Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Уважаеми клиенти! Фирма "Садо-Мазо" има удоволствието да ви предложи някои нови продукти: - татуировка с изображение на Мохамед - тениска с изображението на Мохамед за любимата Ви тъща - лепенка с лика на Мохамед за вашата любима кола - склуптура на Мохамед, казваща цитати и пееща в естествен ръст, като подарък за любимия шеф - конструктор "Направи си сам мохамед" - компютърна игра "70-те девици срещу Мохамед"
Черен хумор 2,329 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшина Велков: - Ако те хвана още един път без вода в манерката, ще ти я сипа в гърба! Бизнес елит - олимпийски надежди превърнали се в данъчни разочарования. На празника за Нова година в детската градина: - Дядо Мраз, благодаря за подаръка! - Няма за какво, детенце! - И аз така мисля, но мама държеше да ти благодаря! Младеж кандидатства за работа в частна фирма. Посреща го шефът: - Седни, брато, как се казваш? - Николай. - Е, Коко, идваш значи, в понеделник по-ранко. Така към обяд. И действаш. - А какво ще работя? Аз имам две висши образования, работя на компютър, карам кола... - Ти това го заеби, важното е в четири да си тука за планьорка. Събираме се в моя кабинет - уиски, водка, коняк, мезета - до сутринта. - Извинете, но аз не пия. - Ясно. Тогава в понеделник не идваш. Почваш от вторник и в четири да си на планьорката. Ще се съберем, ще си поприказваме, момчетата ще донесат наркотици, ще понюхаме, ще се боцнем. - Моля да ме извините, но аз съм спортист. - Тогава не идвай и във вторник, ще почнеш от сряда. В четири е планьорката, ще докараме мадами, ще си направим групов секс. - Не мога. Женен съм. Имам две деца. - Слушай, Коко, ти да не би да си педал? - Не, защо? - Е, тогава не идвай и в четвъртък. Няма да ти хареса. Рекламата - двигател за всеобщата дебилизация на населението.