Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Осем човека са изчезнали в Балкана при изпитанията на първия български GPS-навигатор.
Професионални 2,905 прегледа
Следващ →

Още вицове

За всички, които изпуснаха края на света на 21.05.2011, има резервна дата на 21.12.2012г. Пътуват Наташа Ростова и поручик Ржевски във влака. Поручикът чете вестник, а Наташа безуспешно се опитва да привлече вниманието му към себе си. Най-накрая, тя нервно го пита: - Поручик, кажете, а как се нарича камъкът в пръстена Ви? Ржевски отегчено си сваля пенснето: - Знаете ли, Наташа, просто не ми се иска... Пътнически самолет катастрофирал на остров с човекоядци. Почти всички останали живи. Вожда на племето и синът му седят в шатрата и им водят един по един пленените. Влиза капитана на самолета. Вожда го оглежда и казава: - С ориз! Влиза втория пилот. Вожда казва: - С картофи! Влиза секси стюардесата по монокини и прашка. Вожда казва: - В моята колиба! Синът пита: - Тате, а мама? Вождът отговорил: - С ориз!!! На шосето е застанала стопаджийка. Минава камион с войничета. - Ще ме закарате ли до близкия град?- попитала ги тя. - Качвай се - отговорили й войничетата - но само ако ни дадеш да те прекараме всичките. - Добре - съгласила се тя - но едва когато си отворя очите тогава значи, че съм задоволена. Изреждали се един по един, но мадамата не си отваряла очите. Веднъж, втори път, но уви. Тогава на пътя видели едно магаре. Качили го войничетата, за да ги замести. Тогава стопаджийката леко си отворила очите и казала: - Останалите да напуснат, да остане само господина с велуреното яке. Двама студенти се напили безпаметно и на сутринта , като се събудили единият решил да избъзика другия и му казал: - Един на нула за мене.. - Защо? - Ами снощи така се бях напил, че съм те опънал погрешка... На другият му станало много гадно, но какво да направи - станалото станало и си замълчал. След известно време ситуацията се повтаря и на сутринта потършевшият от предния път казва: - Един на един .. - Кво един на един бе !? - Ми сега и аз те опънах през нощта - Ти луд ли си бе! Аз майтап си правех тогава Онзи се замислил малко и казал: - Eдин на нула тогава ..