Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява: Купувам телевизор без реклами.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Бащата на Иванчо го пита: - Какво правихте днес по математика? - Търсихме корен квадратен. - Стига бе! Когато аз бях в училище, също търсихме корен квадаратен! Все още никой ли не го е намерил...
Разни
03.10.2017
1,999 прегледа
Следващ →
Още вицове
Щирлиц вървеше по коридора и чу зад гърба си нечии стъпки. -"Борман!"-помисли си Щирлиц. -"Правилно!"-помисли си Борман.
В купето в нощния влак сядат един младеж и един възрастен евреин. Когато влакът потегля младежът пита евреина колко е часа, но евреинът не му отговаря. Така пътуват цяла нощ без да разменят и една дума. На сутринта когато слизат от влака евреинът казва: - Девет и половина. Учуден младежът го пита защо му казва чак сега. - Ако ти бях казал снощи - обяснява евреинът - щяхме да завържем разговор, ти щеше да ми кажеш, че никога не си бил в този град, никого не познаваш и аз като състрадателен човек щях да те поканя в къщи. Там щеше да се запознаеш с дъщеря ми, щяхте да се харесате и нещата щяха да отидат към сватба, а на мен за какво ми е зет, който няма даже ръчен часовник?
Мъж към жена си: - Много си нервна и груба днес. Пред или следменструален синдром? - И двете!!!
Ей я, ей я Деса, нашта поетеса. Запътила се да се клеца С Мишо хубавеца. Гицко чака своята принцеса, да се клатят яко в леса. Седи в мерцедеса и чака Веса да му дигне интереса. Дошла въпросната дукеса И му рекла : „Сбъркал си адреса” . Увил се той в любимата завеса И си казал „Край, отивам да се беса”.
В месарския магазин: - Много са мършави тия пилета бе! - Ами от Пловдив са! - Е да не са дошли пеша от Пловдив?