Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как ще разпознаете блондинка в автомивка? - Тя е единствената с велосипед.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В дискотеката младеж се доближава до девойка: — Извинете, танцувате ли? — Да. — Слава Богу, защото си помислих, че ви е хванал ток.
Разни
03.10.2017
2,008 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три задръстени мутри си циклят в едно заведение и се опитват да изглеждат интелигентни. Първият казал: - Аз мисля, че на Маркс има живот! Вторият добавил: - Да и аз дочух подобна теорема... Третия, за да не се преебе, че нищо не е казал: - Ми не знам, момчета, аз съм импотентен по тоя въпрос...
Пияница се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала: — А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно! — Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си взема китарата…
Младеж към девойка: - Знаеш ли какво е IQ? - Надявам се, не е нещо неприлично.
Съобщение в болницата: "Бащите, които иска да присъстват на раждането на детето, трябва да са присъствали и при зачеването!"
По време на сухия режим. Един си варял ракия вкъщи и гледа по едно време водата на свършване. Излязъл да налее. А в това време двама милиционери влизат в къщата му: - Ха сега седни и напиши всичко дума по дума, както си беше! Написал нашия обясненията и им ги дал. - Абе, какво си написал тука, бе? - Ами всичко, както си беше- "Излизам аз от къщи за вода и като се връщам, заварвам у нас двама милицонери си варят ракия..."