Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Късно вечерта излизат двама пияни от една кръчма. Единият поглежда на горе и казва: -Я виж как е блеснало слънцето Другият -Какво слънце та това е луната! -Не, не е луната слънцето е! Така след дълго спорене от вътре излиза трети. Питат го: -Братле,да разрешиш спора, това слънцето ли е или луната?! Човекът погледнал на горе и казал: -Извинете ме,но аз не съм от тук!:-)
Пиянски 1,836 прегледа
Следващ →

Още вицове