Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо блондинките обичат коли с шибидак? - Имат повече пространство за краката!
Блондинки 3,398 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Господине, какво правите? Това е МАШИННО МАСЛО, не го пийте! - Абе аз сам робо-коп бе! Детенце пратило писмо до дядо Мраз: - Дядо Мраз изпрати ми сестричка. След известно време детенцето получило писмо от Дядо Мраз: - Няма проблем изпрати ми майка си! Попитали Радио Ереван: - Какво е Супермен? - Грешка на природата... Медицинската сестра към лекаря: - Всеки път, когато давам на пациентите лекарства, констатирам, че се ускорява пулсът им. Какво да направя? - Закопчайте двете горни копчета на престилката си. Един борец бил на гости у приятели. Видял в стаята един полюлей, който много му харесал и запитал приятеля си как се казва та да си го купи. - “Бяло дупи” – отговаря приятеля му. На другия ден борчето отива в магазина и вика на продавачката: - Искам едно “Бяло дупи” Продавачката смутено: -Ама как така ... моля ви се... -Ама вижте к`во бе госпожа - аз съм клиент, аз си плащам... Отива продавачката при шефа си и вика: -Шефе тука един иска бяло дупи... -А-ааа...ще му дадеш като иска ... той е клиент, няма да го изпускаме – казал шефа. Връща се продавачката при борчето, свалила гащите и се надупила.. Борчето я прекъснало: -А-ааа не бе онова беше едно такова... с две топки и едно дълго виси... Тогава продавачката се провикнала: -Шееефе, тебе търси...