Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Петър се връща вкъщи и казва на майка си: - Утре ще има родителска среща. - Да, ще отида. - А не те ли е страх?Изпратил Runaway
Ученически 3,178 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бербатов напуска националния, очаква се ББ да го замести. Вече и на футбол ще сме най-добри. ---- "Ако се давят един български футболист и един чуждестранен такъв, кой бихте спасили? ...Масовият отговор: Ще почна да плюя,че да се удави българския футболист по-бързо... Братче и сестриче правят снежен човек. Момчето казва: - Вече е почти готов. Ще отида до кухнята за да взема морков. Сестрата: - Два моркова вземи. Нос също ще му сложим. Двама борци си говорят: - Знаеш ли, че синът ми вече ходи на училище? - Така ли? И какво училище? - За бавноразвиващи се... - Е, ами хубаво, щом го влече... Двама приятели си седели край шосето и пушели трева, при което покрай тях профучала пожарната с включена сирена и най-малко 100 км/ч. Двамата поседели, поседели и след малко единият казал: - Братче, започнах да си мисля, че тия пичове с червената кола ще останат цяла вечност тука! Асан и Айшето се оженили. Първа брачна нощ, всичко точно и преди решителния момент Асан казал на благоверната си : - Аде Айше, сига ха дано да си девствена ! ! ! А Айшето казала : - Ха дано, ама надали ...