Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама си говорят: - А пък аз ще ходя на море от първи юни тази година! А другия : - Знам бе... - Че как ще знаеш?! Аз още даже не съм решил къде! - Да ама ти видях графика кога твоя квартал е без топла вода...
Разни 1,819 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв се хвали: "Вчера инсталирах Windows XP. Страшна работа... Сам си намери всички вградени устройства, мрежовия принтер, един стар монитор в шкафа и три развалени мишки в кутията под бюрото..." ...Бабата и дядото много обичаха да играят на криеница. Сутрин бабата криеше ракията, а ако дядото я намереше - то вечерта вече се криеше бабата... Прибира се Иванчо вкъщи, влиза в тоалетната и от вътре по мобилния си телефон звъни на домашния си. Марийка вдига. Иванчо шепти: - Котенце, много те обичам - и изключва. Излиза от кенефа и пита Марийка: - Кой звъня сега? Да не търсиха мен? - Не, една приятелка звънна да пием кафе. Пънкар хванал златната рибка. Тя му се примолила: - Пусни ме и ще ти изпълня едно желание! Пуснал я той във водата и рибката пита: - А желанието? Без много много да се замисли пънкарят й казал: - Умри, кучко! Иванчо, разказа сън: Сънувах,че съм бебенце на Памела Андерсън, чудесно, прекрасно казва негов приятел, глупости беше кошмар тя ме хранеше с биберон.