Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапай и Петка си говорят. Чапай казва: -Петка снощи сънувах че съм в Истанбул и чисто голи туркини с огромни гърди ми играят кючек. Петка: -При мен пък догато ти спеше се звъни на вратата.Отварям аз и кой да вида-Бриджит Бардо.Като ме хвана и секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо да свърша и пак се звъни на вратата.Отварям и кой пак да вида-Орнела Мути.И като ме хвана секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо вече да свърша и пак се звъни на врата. Отварям и кой-Памела Андерсън.И като ме хвана секс ,секс,скъса ме от секс. Чапай: -Ееееееее Петка как не те е срам?Какъв приятел си ти?Бил си с три и не ми се обади да дойда? Петка: -Как да ти се обадя,ти беше делече,чак в Истанбул?
Любими Герои 3,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

На грузинец му се приискало да чука мъж. Влязъл в една уличка, сложил на земята десетдоларова банкнота и се скрил в сянката. Гледа приближава се украинец и вижда доларите. Оглежда се наляво, надясно, слага ръка на задника си навежда се и ги взима. "Хитър е!" - мисли си грузинецът. Отива залага нови десет долара и пак се скрива в сянката. Приближава се руснак и с незабележимо движение взима доларите, даже без да се спре. "Ловък е!" - мисли си грузинецът. След това залага нови десетдолара и пак се скрива. Приближава се друг грузинец. Погледнал доларите, ритнал ги нанякъде и отминъл без да ги вземе. "Горд е!" - помислил си грузинецът. Отишъл да си вземе доларите, навел се... "И КОВА-А-АРЕН!!!" Две блондинки се возили в лодка, моторът спрял и те се удавили. Защо? - Слезли да бутат! Блондинка си купува два билета от лотарията. При тегленето на тиража се оказва, че единият билет печели автомобил. Приятелите на блондинката естествено започват да я поздравяват, а тя седи с умислен вид и още малко ще се разплаче. - Евелина, защо не се радваш? - Чудя се за какво ми трябваше да давам пари за втория билет... Премиерът пред Парламента: - Преди нашето правителство да дойде на власт страната беше на ръба на пропастта. Но ние й помогнахме да направи крачка напред. Между приятели: - Знаеш ли, че учените са установили, че човек може да расте най-много до 25 години? - Е-е да, но твоят корем не знае това...