Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри пътуват с кола през страната: - Еееех каква природа...! - Ъ... от тея дървета нищо не виждам!
Любими Герои 3,529 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицията. Звъни се. - Ало, полицията, аз съм Берлускони. Някой е обрал колата ми до шушка. Сядам аз зад волана, а воланът липсва. Няма ги педалите, няма скорости, няма табло, няма нищо. Веднага пратете хора. След 10 минути, телефонът в полицията отново звъни. - Ало, полицията, пак съм аз, Берлускони. Не пращайте никого. Аз съм бил седнал на задната седалка. Някаква жена разправя: - Обичам стройните си крака, тънката си талия, стегнатия си бюст... И мразя слоя тлъстина, който ги скрива! В Перник израза "наложи се да му обясня, че не е съвсем прав" най-често означава "нашоках му репата". Жена телефонира на главния лекар в лудницата: - Докторе, мъжът ми се мисли за ездитен кон, пръхти, цвили и иска да го яздя. - Интересен случай, може ли да го доведете тук? - Момент да го оседлая и пристигаме в галоп! - Бабо, ще стигна ли до Централния пазар? - Не, синко. Човекът се затюхкал и слязъл на следващата спирка. Бабата, мърморейки, сяда на неговото място: - А аз ще стигна...