Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По време на пресконференция,журналист се натиска на млада колежка: - След това,ще пием ли кафе? - Абе колега,не сме дошли тук за да създаваме новини а само да ги отразяваме!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Защо "любовта към ближния" най-често започва с неговата жена...
Бисери
03.10.2017
2,939 прегледа
Следващ →
Още вицове
Имате бръчки? Суха коса? Криви крака? Ауууу,ужас!
В едно село се отворила нова бръснарница. На площада пред нея се събирали пътища, които водели до един манастир, къщата на местен мафиот и вилата на един депутат. Поработил нашия бръснар известно време, докато при него влязъл един монах с молба да му пооправят брадата. Бръснарят си свършил съвестно работата, но решително отказал да вземе пари от свети човек. Монахът си тръгнал, но на следващия ден бръснарят получил по едно момче кошница с десет чудесни ябълки от манастирската градина. След няколко дни в бръснарницата дошъл мафиотът, и казал да му обръснат главата. Бръснарят пак си свършил работата, но се побоял да вземе пари. Мафиотът си тръгнал, обаче на следващия ден бръснарят получил в плик банкнота от 10$. Минало още време - пристигнал и депутатът. Постригал го бръснарят, спретнал го, но пак не отворил дума за пари... А на следващия ден депутатът се върнал с десет свои колеги...
Малко еврейче тръгнало на училище в малко градче. Учителката попитала: - Кой е най-великият човек, който някога е виждал? Една ученичка вдигнала ръка и отговорила: - Мисля, че е Джордж Вашингтон, защото той е бащата на нашата страна. - Това е добър отговор, но не е отговорът, който очаквам. Друг ученик вдигнал ръка и казал: - Мисля, че е Ейбрахам Линкълн, защото той освободи робите и помогна да спре Гражданската война. Учителката отново заявила, че отговорът е добър, но не е правилният. Тогава станало еврейчето и рекло: - Мисля, че Исус Христос е най-великият човек, живял някога. Като награда за верния отговор учителката го извикала при себе се и му дала бонбонче. В междучасието друго еврейче попитало новодошлото: - Защо каза, че е Исус Христос? - Бе аз си знам, че е Мойсей, и ти си знаеш, че е Мойсей, но бизнесът си е бизнес.
Интервю за работа: - Не ми харесват много препоръките от предишната Ви работа... - Да не мислите, че на мен ми харесват?!
В училище днешната тема била електричеството. Учителката попитала: -Деца кажете ми за какво използвате тока във вашите домове? Марийке кажи ти! Марийка казала: -Ми госпожа ние го ползваме за отопление! Браво Марийке. Я кажи ти Петърчо за какво ползвате тока? Петърчо: -Ми госпожо мама го ползва за скарата и прави страхотни кюфтета. Браво Петърчо! Погледнала Иванчо и му казала: -Ти няма ли да кажеш какво правите тока? А Иванчо казал с най голямо удоволствие: -Ми госпожо тока се яде. Учителката учудена: -как така тока се яде бе Иванчо? Иванчо: -ми така госпожо, всяка вечер като лягаме чувам баща ми да казва на мама... гаси тока и го лапай! ! !