Полицай отиват на мястото на пътно-транспортно произшествие. Гледат преобърната кола, а до нея седи блондинка и нервно пуши.<BR>- Какво стана? - пита един от полицаите.<BR>- Ами карам си аз, не бързам, никого не изпреварвам, изведнъж гледам елхичка, аз наляво, елхичката и тя наляво, аз надясно, елхичката и тя надясно, пак наляво, елхичката и тя наляво... За да не се ударя в елхичката, взех че се преобърнах в канавката...<BR>Полицаят:<BR>- К’ва елхичка, бе? Тука в радиус десет километра няма едно дърво.<BR>Блондинката:<BR>- Имаше елхичка! С очите си я видях!<BR>В това време вторият полицай оглежда колата и крещи:<BR>- К’ва елхичка ма, това е освежителят, дето ти виси на огледалото...<BR>
Бивъс и Бътхед си говорят за "смисъла на живота":
- Бивъс, какви мацки повече ти харесват блондинки или брюнетки?
- Ти е ред ли си бе, пич? Само тези, които пускат...