Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Господин капитан, ако нямаше армия с какво щяхте да се занимавате? - Щях да съм в полицията. - А ако нямаше полиция? - Тогава пожарната. - А ако и пожарна нямаше? - Не знам, но все нямаше да работя.
Разни 2,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка говори на 16-годишната си дъщеря: - Дъще, дойде времето, да поговорим за това, откъде се взимат децата. Ти, навярно знаеш, че децата растат в корема на майката.... Дъщерята я прекъсва: - Стига бе, мамо, разбира се, че знам, ти по-добре ми разкажи, как да имитирам оргазъм..... Безработен човецец - сиромах , прочел обява че в Prosoft, търсят чистач. Явява се той на интервю, разпитват го какво може и най накрая началника на отдел кадри му казва: - Кажете си емейла и ще Ви съобщим резултатите. - Но аз нямам емайл. - Е, как така може без емейл, всеки трябва да има - съжаляваме много, но не може да Ви вземем на работа без емейл! Трагнал си човецеца, минава покрай пазара с последните пари купува Ягоди, забърсва ги, разнася ги по домовете и печели, като стратегията на Рокфелер. Замогнал се той, забогатял, притежавал вече корабни компании. Обаждат му се за някакви доставки и Партньора му казва: - Кажете ми емейла си да уточним доставката? - Е аз нямам емейл! - Нямате емейл и сте толкова богат, а ако имахте знаете ли къде щяхте да бъдете сега? - Да знам - казал човецеца - щях да съм чистач в Prosoft. Пиян мъж се прибира вкъщи. Посреща го жена му. Мъжа: - Премията я изпих в знак на протест срещу политиката на Международния валутен фонд. Скарали се двама мъже и започнали да се бият, не на живот, а на смърт. Накрая единият пада. Другия присяда до него и почва да му оказва помощ, процеждайки през зъби: - Уф, шибана Хипократова клетва! - Какво да правя, толкова съм затънал, че стигнах дъното? - Ми зарий се в тинята!