Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Писмо до редакцията на женско списание: "Здравейте, женени сме вече три месеца, кажете струва ли си да спя с него? Или той ме използва?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Каква е разликата между политиците и програмистите? - На програмистите им плащат за работещи програми.
Професионални
03.10.2017
3,213 прегледа
Следващ →
Още вицове
Само в България всички атеисти са православни.
Минавал през един град странник на име Пути и замръкнал. Таман се чудел къде да преспи, и се отбил в кръчмата да пита за хан. Попът го видял, и решил да направи добро дело, и го поканил у тях в едната стая.Завел го той в къщата, вечеряли цялото семейство, и тръгнали да си лягат. Поповата щерка била голяма убавица и странникът забелязал това. Когато всички легнали,той се мушнал в стаята на щерката и почнал луд секс. Чула попадията някакъв шум, и отишла да види какво става. Като отворила вратата и видяла положението викнала: -Попееееееее, бързо, бързо да видиш бе! -Какво има, ма? Какво става там? -извикал попа. -Пути е между краката на дъщеря ти бееее! -извикала попадията. -Ми, там ще е ми! Твойта да не е на челото мааааа!
- Вие патриот ли сте? - Да. - Тогава защо купувате чужди стоки, а не родно производство? - Много Ви моля да не бъркате патриотизъм с идиотизъм!
Двама патолози си говорят: - Абе помниш ли онази блондинка, дето й правихме аутопсия преди два дена? - Че как, и к`во за нея? - Ами клиторът й е като лимон. - А, толкова голям ли? - Не бе, толкова кисел.
- О, Пепи! Получих дрехи от Германия от едно време... - Добре, дай едно кило...