Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо повечето хора не разбират хумора на Румен Петков? - Защото повечето хора не пият толкова.
Пиянски 1,764 прегледа
Следващ →

Още вицове

Категория: Разни На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: “Сантрапо”. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите: - Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали. - Сандък, трап, поп! Родителите на Иванчо предупредили него и по-малкия му брат да не влизат в спалнята, защото ще умират. След половин час на Иванчо му доскучало и искал да види майка му и баща му как умирали. Излезнали вън и качил брат си на раменете да види какво става през прозореца. Иванчо попитал брат си: - Какво става? - Ами мама е умряла ама на татко още му мърда задника. Отива някакъв в магазин за оръжие и иска да му покажат пушки с оптически мерник. Продавачът му показва една, втора, трета, но без успех. Накрая извадил една изпод щанда и казал. — Добре. Като за тебе ето тази. Само че е много скъпа. Има върховна оптика. Ето погледни – можеш да видиш чак моята къща, която е горе на баира. Взел човека пушката, погледнал през оптиката към баира и почнал да се смее. — Виждам един гол мъж да гони една гола жена… Продавачът взел пушката, погледнал и той през оптиката и почервенял и ядосан извадил два патрона от чекмеджето и предложил: — Ето ти тези два патрона. Подарявам ти пушката ако с единия простреляш любовника на жена ми в онази работа а с другия жена ми в главата. Взел нашият човек патроните и пушката, погледнал през оптиката и казал: — А, единият патрон ми стига… Пролетта дойде. Половината офис чете "как да свалим мацка", а другата половина от офиса "как да свалим хубав мъж". Един ловец отишал в гората на лов за мечки. По едно време станало тъмно. Той влязъл в една пещера и гледа две светещи очи го дебнат. Светнал с фенерчето и гледа едно малко мече седи на едно гърне. Ловецът се успокоил и попитал: - В къщи ли е майка ти? Мечето отговорило: - Не. - В къщи ли е татко ти? - попитал ловецът. Мечето отговорило: - Не. - Ах ти гад такава! Пуф два шамара. И мечето започнало да вика: - Бабооооооооо!