Българин, турчин, американец и англичанин летели със самолет.Но той се развалил и трябвало да скочат.Ще кажете добре, но имали само един парашут.Англичанинът казал:
"Дядо ми е бил джентълмен, баща ми е бил джентълмен и аз съм джентълмен!"
...и скочил.
После американецът казал:
"Дядо ми... е бил каубой, баща ми - и той е бил каубой.И аз съм каубой!"
...и скочил.
Минали-не минали 5 минути и българинът казал:
"Дядо ми е бил хайдутин, баща ми - и той е бил хайдутин.И аз съм хайдутин!"
...и бутнал турчина.
Учени от БАН подарили на Георги Първанов компютър с 8 мегабайта РАМ, с каквито разполага БАН. Георги Първанов им казал:
- Ама то на тоз компютър и интернет даже не може да тръгне!
Учените от БАН:
- Именно!