Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се казваш? - Шаро. - Това пък що за име е? - Ами, родителите ми искали да си имат кученце...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
На плажа един оправя една. Мадамата безучастно си чопли семки и плюе ту в едната, ту в другата посока. - Айде, размърдай се малко! - казва недоволен мъжа. - Що, да не ти преча!?
Черен хумор
03.10.2017
1,715 прегледа
Следващ →
Още вицове
Интересно, колко ли трябва да се плати в нашата страна, да се уреди някаква длъжност за борба с корупцията?
Влязъл заекът в една сладкарница и попитал: — Имате ли торта от моркови? — Не, нямаме – казал продавачът. Излязъл заекът, след 5 минути се върнал и попитал: — Имате ли торта от моркови? -Не, нямаме! Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново: — Имате ли торта от моркови? — Ако още един път ме попиташ, ще взема една торба с пирони и ще ти закова ушите! Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново: — Имате ли пирони? — Не, нямаме. — А имате ли торта от моркови?
Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри. Босът: "Старче, са ще те бием" Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..." Босът: "Пешо, мини от него" Пешо минал от него. Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..." Босът: "Гошо, мини и ти от него!" Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.." Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!"
Въпрос: Как броят хората от Чернобил до 30? Отговор: На пръсти.
Добре подпийнал шофьор се прибира и на магистралата го спира полиция. Полицая се приближава към колата и казва на шофьора да слезе от колата и да го придружи до полицейския автомобил. Полицая усеща че шофьора си е подпийнал и му казва: - Госпогине, вие сте пили! - Категорично НЕ! - отговаря шофьора. - Ама как да не сте пили господине, аз ви усещам! - заявява полицая. - Абе не съм пили бе господин полицай, вий сте пили аз съм ОРЕЛ...