Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На плажа един оправя една. Мадамата безучастно си чопли семки и плюе ту в едната, ту в другата посока. - Айде, размърдай се малко! - казва недоволен мъжа. - Що, да не ти преча!?
Черен хумор 1,715 прегледа
Следващ →

Още вицове

Интересно, колко ли трябва да се плати в нашата страна, да се уреди някаква длъжност за борба с корупцията? Влязъл заекът в една сладкарница и попитал: — Имате ли торта от моркови? — Не, нямаме – казал продавачът. Излязъл заекът, след 5 минути се върнал и попитал: — Имате ли торта от моркови? -Не, нямаме! Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново: — Имате ли торта от моркови? — Ако още един път ме попиташ, ще взема една торба с пирони и ще ти закова ушите! Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново: — Имате ли пирони? — Не, нямаме. — А имате ли торта от моркови? Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри. Босът: "Старче, са ще те бием" Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..." Босът: "Пешо, мини от него" Пешо минал от него. Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..." Босът: "Гошо, мини и ти от него!" Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.." Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!" Въпрос: Как броят хората от Чернобил до 30? Отговор: На пръсти. Добре подпийнал шофьор се прибира и на магистралата го спира полиция. Полицая се приближава към колата и казва на шофьора да слезе от колата и да го придружи до полицейския автомобил. Полицая усеща че шофьора си е подпийнал и му казва: - Госпогине, вие сте пили! - Категорично НЕ! - отговаря шофьора. - Ама как да не сте пили господине, аз ви усещам! - заявява полицая. - Абе не съм пили бе господин полицай, вий сте пили аз съм ОРЕЛ...