Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В кабинета на психиатъра влиза абсолютно гол мъж, с плавници на краката, в дясната ръка държи бумеранг, в лявата плик с кренвирши, и казва: - Докторе, идвам при вас по един много сериозен въпрос. Става дума за неадекватното поведение на жена ми.
Лекари 3,685 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късна майска вечер, младеж води девойка по стъпалата към своето таванче. Влизат вътре и още не затворили вратата и започнали полудели от страст да хвърлят дрехите си и тъкмо се запътили към спалнята, която била просто легло в единия край на таванчето, когато младежът забелязал, че девойката била доста окосмена по гърдите. И той моментално загубил вскакво желание за секс и се зачудил как да я разкара. Разгорещената дама продължавала да го тласка към леглото, когато младият, но кален в десетки трудни ситуации младеж казал: - Абе миличко тия косми по гърдите ти пречат ли ти да бягаш? - Не-е-е. - отвърнала по възможни най-категоричния начин дамата. А нашият герой веднага отвърнал: - Ами тогава бягай, бягай, бягай. Срещнами се двама. - Вчера сложих да си легне в креватчето невероятно готино гадже - мечтателно казал единият Вторият тъжно споделил: - Пък на мен не ми върви. Падат ми се само дъртачки. И грипните вируси се понесли по-нататък. - Огледалце, огледалце, кажи, коя е най-красива на света! - ERROR. No voice plugin installed. Жена казва на мъжа си ... - Снощи сънувах интересен сън, сънувах че правим секс в космоса.. Мъжът я погледнал и казал... - Това жено е научна фантастика направо ... Жената: - Ми да, направо си е фантастика, ти представяш ли си в космоса .. Мъжът: - Имам предвид секса с теб ... Червената шапчица, Иван Вазов …накрая народът се умири. Сега най-малкото човече - момиченце с червена забрадка, което спеше на ръцете на баба Иваница, разбудено от шума, изплака. - Спи, бабината, спи, че вълците ще дойдат да те грабнат - казваше му баба Иваница, като го люшкаше на коленете си. Старата чорбаджийка се навъси. - Мале - каза той, - стига си плашила с тия вълци детето! Ще му оживей страхът на сърцето. - Ех, така зная аз - отговори баба Иваница, - и нази са с вълци плашили, че и аз тебе малко съм те плашила.. та и не са ли за плашене, да ги порази господ! Седемдесетгодишна жена съм и ще умра, дето го рекли, с отворени очи: нема да дойде един ловджия да ни отърве от тия пущини, що се навъдиха тъдява! - Бабо, аз, кога пораста, ловджийка ще стана! - извика с пламнали очи момиченцето. - Ще тръгнем аз и бачо Васил, и бачо Георги, ще вземем тейковата кремъклийка и всичките вълци ще ги опушкаме! - Оставете баре един жив, бабината!