Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Това е добре, че сте съгласна, зашото тъй или иначе ше се наложи.
Черен хумор 2,135 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат две ченгета. Единият носи банички в ръцете си, скрива ги отзад и пита колегата си: - Ако познаеш колко банички нося, ще ти ги дам и двете? - Три - отговорил колегата - Не позна, две са - ухилил се първия и му показал баниците. Попитали Радио Ереван: - Става ли от Симеон еврокомисар? - Става, - отвърнало радиото, -но не комисар, а комисионер. Между треньори: - Моите футболисти са истински изобретатели! - Че какво толкова са изобретили, като всеки път ги бием? - Ами, след всяка среща измислят все нови и нови причини за загубата. Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме в Левски - те не бият!" казало момченцето. Две мухи кацнали на фекалия и започнали да се хранят. - Искаш ли да ти разкажа един виц? - попитала едната. - Разкажи, но гледай да не е някой мръсен, че в момента се храня.