Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена нещо бърбори, гледайки телевизора, а после към мъжа си: - Представи си, май почнах да си говоря с телевизора! Той към компютъра: - Представи си, тя си говори с телевизора!
Разни 1,837 прегледа
Следващ →

Още вицове

Западът може да прости Кадафи, че е диктатор и убиец, но това, че в Либия бензинът е 14 цента за литър - вече е прекалено. Дядо Коледа отива в Сомалия. Пита децата: - Дечица, вие слушкахте ли мама? - Дааааааа!!! - А слушкахте ли татко? - Даааааааа!!! - А папкахте ли редовно? - Неее. - Е тогава няма подаръци за вас! Вървял един човек през пустинята с една железопътна релса на рамото и среща друг човек, който пък носел телефонна кабинка: — За какво ти е тази кабинка? – попитал първият. — Е, как за какво! Като си вървя през пустинята ако ме срещне някой лъв и аз влизам в нея. Той обикаля около нея няколко часа и като му омръзне си заминава и така се спасявам. А, на теб закакво ти е тази релса? — Ами и аз като теб като ме срещне някой лъв започвам да бягам. Бягам, бягам и като се измора вече много и като видя, че лъва ме настига хвърлям релсата и тогава да видиш какво се вика бягане. - Какво ще стане, ако кръстосаме слон и кенгуру? - Големи дупки в Австралия. За кратко време в селото изгорели десет плевника. Когато се подпалил и единадесетият плевник, мъжете се събрали в кръчмата и един казал: - Това е работа на един човек. - Не е един. Двама са. - казал Вуте. - Изгоря и моят плевник.