Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди беше популярна песента "Как ще ги стигнем американците", а сега стигнахме до "Как ще ги стигнем румънците.." :-(
Черен хумор 1,794 прегледа
Следващ →

Още вицове

Това е добре, че сте съгласна, зашото тъй или иначе ше се наложи. В къщи си е направо като на морето - имаме си отливи на приходи и приливи на сметки, от които се препотяваме... Разгневен месар влиза в офиса на адвокат и го пита: - Ако едно куче ти открадне половин шунка, неговият собственик трябва ли да плати? - Разбира се - отговорил адвоката. - Добре тогава, защото твоето куче, току що ми открадна шунка за 20 лв. - Ами, дай му и другата половина - отговорил адвоката. Това ще покрие таксата ти за консултацията. Влиза един в бара и си поръчва водка след водка. И бързо пие една след друга. Барманът го пита: - Човеко! Защо пиеш толкова бързо? - И ти ако беше на мое място и ти щеше да пиеш така? - Какво ти има? - Нямам стотинка е джоба. - Чада мои - казва дядо на внуците си - през целия си живот не съм пушил, не съм пил, не си лягах по първи петли, нито веднъж не съм поглеждал друга жена, освен баба ви. И ето, утре ще празнувам своето столетие. - А как? - учудено пита едно от внучетата...