Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заможен борец застрахова имуществото си в къщи (компютър, телевизор, уредба…). Застраховали всичко, и докато бореца попълвал документите, сина го прекъсва: - Тате, а уокмена шъ застаховаме ли?
Любими Герои 3,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

Билборд, наистина съществуващ на шосе във Франция: "Ако карате бавно, то ще видите нашето село - много е красиво. Ако карате бързо, то ще видите нашия затвор - много е гаден." Трима рибари хванали златната рибка. Тя им казала: - Пуснете ме и ще ви изпълня три желания. Но тъй като сте трима - на всеки по едно. - Добре, - казал първият, - имам един проблем. Аз съм шофьор на камион, постоянно обикалям из страната. И катаджиите все ме спират, все ме глобяват, все подкупи искат… Направи нещо по въпроса. - Ето ти една торба злато да си плащаш. - Аз пък живея в блок. - казал вторият. - Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо. - Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие. - А аз живея в къща. - казал третият. - Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо. - Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие. Първият рибар помислил малко и казал на рибката: - Знаеш ли какво… Я си вземи торбата със злато и ми дай един малък полицай. В кафенето клиент си поръчва чашка кафе. Когато келнерът му я поднася, той излива кафето на пода, изяжда чашата и изхвърля дръжката. Това се повтаря и потретя. Накрая, силно изнервен, келнерът решава да повика шефа си. - Значи, той излива кафето, изяжда чашата и изхвърля дръжката? - чуди се шефът. - Ама че откачен! Ами че дръжката е най-вкусна! Иванчо намръщен, като буреносен облак, отива на работа. Колегите го питат: - Кво си такъв кисел, бе, да не са ти потънали гемиите? - Кво да съм весел, нападна ме, наеба ме, взе ми парите и фюйт! - Добре де, поне физиономията видя ли му я? - Кво да й гледам физиономията на моята Марийка? В България потребителите на интернет нямат право да качват в сайтовете музика, филми, софтуер и хардуер