Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо блондинката никога не поставя пълния член в изречението? - Защото чака шефа си да й каже точно на кои места да го постави.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Имам проблем. Моята жена е разбрала, че й изневерявам. - Нищо де, твоята жена е силна жена. - Точно това ме плаши.
Семейни
03.10.2017
3,132 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Келнер, един бифтек моля! - С каква гарнитура да бъде? - Просто ми донесете вашия обичаен бифтек - трябва ми да подпра крака на масата - да не се клати.
- Утре ще ходиш ли на лекции? - Не знам, неведоми са пътищата господни...
На един човек му се пука гумата на колата. Спира, вади крик и започва да сваля гумата. Любопитен минувач спира до колата и пита: — Какво става? — Как какво? Свалям гумата. В този момент минувача грабва щангата, прасва предното стъкло и казва: — Аз пък ще взема радиото!
Пациентка в родилния дом към акушерката: - Помня ви от миналия път когато раждах тук. Акушерката доста се впечетлила, тъй като това било преди няколко години. - Наистина ли ме помните? - Да. Вие сте същата акушерка, която изяде всичките ми бонбони.
Двама обратни си говорят след Нова година: - Ау, миличък, ако знаеш какво ми се случи оня ден… Звъни се на вратата и там един такъв хубав мъж - с едни розовки бузки, един такъв закръгленичък, с една брада… - А как беше облечен? - С едни секси червени дрешки… И една торбичка на рамо. - Ама това е бил Дядо Мраз! - Аха, значи затова беше толкова хладен към мен отначало…