Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Препълнен автобус. - Госпожи! Какво се натискате! - Не съм аз! Мен ме натискат!
Разни 1,947 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бивш катаджия,за коледа си поставя във вилата бракуван светофар. Комшийката,през оградата: - Що ти е туй нещо бе Гошо,хората елхи си слагат,пък ти светофар? - Абе те и двете мигат със шарени лампички,но от елхата никога нищо не съм получавал,а светофара всеки ден ми носеше късмет! Два депутата от Народното събрание си говорят: - Вече втори мандат сме депутати, станахме приятели и мога да ти кажа нещо много важно! - Казвай! - Те са лоша и хубава вест. - Почвай с лошата! - Ами докато ние с теб сме заети в събранието, жените ни са се сдружили и са станали лезбийки! - А хубавата? - Ами от средата на втория мандат от ден на ден все повече и повече ми харесваш... Разговарят родителите на двама студенти: - Писмата на моя син понякога ме заставят да поглеждам в енциклопедията - казва не без гордост един от бащите. - Провървяло ви е - тъжно забелязва другият. - А пък писмата на моето момче непрекъснато ме карат да поглеждам в джоба си - ту за носната си кърпичка, ту за чековата си книжка... Мъж с жена си и петгодишното дете се прибират през нощта с колата от гости пийнали. Спира ги КАТ за проверка за алкохол. Мъжът зад волана духа - апаратът показва алкохол! - Не може да бъде, г-н полицай! Апаратът ви е развален. Ето, проверета жена ми! Жената духа - алкохол. - Виждате ли, г-н полицай! Жена ми не е пила. Апаратът ви е развален. Но ако искате, проверете детето. Детето духа - алкохол. Полицаите пуснали хората. Явно апаратът им е повреден. Тръгва семейството и мъжът казва на жена си: - Видя ли, че няма нищо лошо, ако детето удари една водка! Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли: — Горкият човечец…