Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
От женски форум: беше ме толкова тъжно и самотно,че Петьо почна да ме утешава както може. А можа той само два пъти.
Бисери 2,882 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жените са като червеното вино - трябва винаги да са в хоризонтално положение и добре затапени... Пийте червено вино за да сте здрави, а здравето ще ви е необходимо за да можете да пиете ракия... А като има ракия - за какво са ни жени? В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис... Крикор и Гарабед се заяждат един с друг: — Крикор, кога ти е рождения ден? — Защо? — Да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам със жена ти как се гоните голи из къщата. — Гарабед, а на теб кога ти е рождения ден? — Защо? — Да ти подаря един бинокъл, че да видиш чия жена гоня. -Къде беше?-пита жената. -Играх шах с един приятел. -А защо миришеш на ракия? -А ти на шах ли искаш да мириша? В час госпожата изпуска тебешира и се навежда да го вземе. Иванчо казва: - Госпожо, видяха ви се гащичките. - Иванчо, напусни веднага! - казала госпожата. Иванчо напуснал. На следващия ден учителката отново изпуснала тебешира и се навела да го вземе. Иванчо си взел чантата и тръгнал да излиза. Госпожата го попитала: - Иванчо, къде? - Тръгвам си сам, ако ви кажа какво видях, ще ме изгоните за цял месец!