Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, и аз ли съм произлязла от маймуна? - Спокойно! Ти си от кобила!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка застава срещу огледало и казва: - Огледалце, огледалце, коя е най-красива на земята? Огледалото отвьрнало: - Мрьдни да видя...
Блондинки
03.10.2017
3,248 прегледа
Следващ →
Още вицове
По-добре демокрация в кавички, отколкото диктатура без тях.
Един студент се оплакал в полицията, че не може да чете за изпит , защото една дама в отсрещния блок постоянно се събличала гола и го разсейвала. Дошли да проверят случая. - Е, младежо пак ли се съблича дамата ? - Да ! - Ама ние нищо не виждаме . - Да,да ! Я се качете на гардероба !
Азис гледа Веско Маринов да пее химна на МВР и казва: - Аз може да се правя на какъв ли не, но поне толкова ниско никога не съм падал... ---- От химна на мвр: Припев: Хора, подарете цвете, хора, запомнете ни добре! Гордост е да служиш в редовете на България и МВР Вече няма да казват:"Кво праим сега?", а "Хора, подарете цвете или дай една двайсетачка сам ще си купя..."
Ловджийте в едно село съдят крьчмарите.В сьда сьдята пита ловджийте: -За какво ги сьдите тия хора бре? На което те отговарят: -Ами заради виното и ракията,които изхвърлят в гората. -А те какво ви пречат?-пита сьдята. В отговор получават: -Аааа още не сте разбрали,че зайците като се напият,пребиват кучетата ни!
Бизнесмен искал да построи бар до църква. Месеци наред свещениците протестирали и горещо се молели да не се случи това кощунство. В деня на откриването на бара се разразила страшна буря, паднала мълния и бара изгорял до основи. На следващия ден свещениците от църквата засипали Господ с благодарствени молитви. Радостта им обаче била кратка. Оказало се, че бизнесменът съди църквата за зловредни молитви, довели до унищожаване на бара му. Свещениците естествено започнали да отричат вината си за случая. След като изслушал пледоариите на двете страни съдията казал замислено: "В какъв свят живеем! Бизнесмените вярват в ефекта от молитвите, а божите служители - не"