Не разбирам, защо всички вие не разбирате, защо се покачват цените на бензина.
Елементарно е:
1. Когата растат цените на нефта е съвсем ясно, че щом бензинът се прави от нефт, то и цената на бензина трябва да расте.
2. Когато цените на нефта падат, то "Лукойл" трябва да качи цената на бензина, за да компенсира падането на доходите от цената на нефта.
3. Когато цената на нефта е стабилна, то цената на бензина расте, защото има инфлация.
На някой нещо да не му ясно?
Учителка отива при директора и казва:
- Край! Напускам или ми увеличете заплатата!
Директора:
- Ама какво е станало, Иванова?
Учителкатата:
- Как какво? Моите деца отнякъде научили, че е нормално да се хранят по три пъти на ден!